Yücel İnce 0539 611 19 66
Nurcan İnce 0536 985 25 57
Ofis 17 Eylül Mah. Ş.İlhan Güncan Cad. 43/B Bandırma

Kurumsal

Hakkımızda

25 yıldır ceviz fidanı üretimi ve satışı yapan firmamız 2013 yılında Bandırma Erikli Mahallesi’nde kurulmuştur. 2017 yılında Bandırma irtibat şubesi ile kurumsallaşma yönünde ilerleyen Yücel Fidancılık yılda 150 bin aşılı ceviz fidanı üretimi gerçekleştirmektedir.

Yüzde 95 aşı tutma oranı ile bölgemizin en verimli toprakları olan Erikli Köyü’nde üretim yapan firmamız ürettiği fidanın daima arkasındadır. Üretim sonrası aşı ve hastalık kontrollerinin birebir gerçekleştiği Yücel Fidancık’ta asla aşısız fidan gönderimi gerçekleşmez.

Chandler ve Fernor cinslerinin ağırlıklı olarak üretildiği Yücel Fidancılık Tarım Bakanlığı kontrolünde üretim gerçekleştirerek bünyesinde çalıştırdığı Ziraat Mühendisleri tarafından fidanlar ehil ellerde yetişir ve satışa hazır hale gelir.

Firmamız ayrıca devlet destekli fidan satışı için tüm resmi kurumlarla koordineli çalışarak sizlere belgelerin hazırlanması konusunda her zaman yardımcı olmaktadır.

Füab, Uib, Bandırma Ticaret Odası üyesi olan kurumumuza güvenebilirsiniz.

Her yılın kasım aylarında açık köklü, mart ayında tüplü olarak ceviz fidanı siparişi verebilirsiniz.

Ayrıca satış sonrası destek hizmet hizmetleri ile her zaman sizlerle olan Yücel Fidancılık bahçe kurulumu ve budama hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Kısacası Yücel Fidancılık ceviz fidanı yetiştiriciliğinin ana vatanı Bandırma’da sektöründe güvenin adresidir.

Bize danışmadan bahçe kurmayın…

yucel-ince

25 Yıllık Tecrübe
500 Mutlu Müşteri
18 Çeşit Fidan
85 Referans Bahçe
EnglishItalianPersianPortugueseRussianSpanishTurkish